Хмельниччина правова

Пічка для бані, печі дров'яні

  У цьому розділі ви можете підібрати собі печь для бани, яка буде відповідати всім вашим потребам. Тут зібрані всі найпопулярніші моделі дров'яних печей для лазні як фінських, так і російських виробників.

  З великого асортименту дров'яних печей в баню Ви зможете знайти відповідне рішення як для маленької сімейної лазні, так і для великої, призначеної для громадського використання.

  Ви можете у нас купити дров'яну кам'янку відповідну саме ВАМ і побудувати собі лазню Вашої мрії! До речі ... ми теж займаємося будівництвом лазень і ми можемо втілити вашу мрію в реальність. Детальну інформацію можна отримати за телефоном (812) 966-99-77 або на сайті stroy-sauna.ru.

  Якщо Ви не хочете самі займатися вибором дров'яної печі для вашої парної, Ви можете зателефонувати нам по телефону 8-800-700-05-46 або (812) 554-04-12 і ми Вам допоможемо з вибором печі.

  Також для печей ви можете придбати у нас різні камені для наповнення печі. З повним асортиментом каменів можна ознайомитись за посиланням - https://www.saunapechi.ru/shop.html?id=77.

15.01.2019

Інші новини

75aef251

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні коментарі: